Wierzę, że można mieć dobre, ubogacające relacje oraz dającą satysfakcję pracę. Wiem, że warto do tego dążyć. Czerpiąc z lat doświadczeń zawodowych i osobistych towarzyszę w budowaniu szczęśliwego i pełnego równowagi życia poprzez intensywne szkolenia i zindywidualizowane procesy coachingowe. Daję przestrzeń, by nabrać dystansu i odwagi.

W jaki sposób pracuję? Klienci zazwyczaj przychodzą do mnie w poszukiwaniu prostych odpowiedzi i skutecznych wskazówek. Wiem jednak, że nie ma rozwiązań uniwersalnych. Daję więc znacznie więcej. Po pierwsze towarzyszę w drodze do odkrycia własnej ścieżki, własnych decyzji, własnych rozwiązań. Po drugie zaś w całym tym procesie umożliwiam Klientom doświadczenie pełni swoich możliwości, siły motywacji i ważności poszczególnych celów.

Z wykształcenia jestem psychologiem, pracuję jako coach i trener. Moje doświadczenie obejmuje kilka tysięcy godzin pracy indywidualnej i szkoleniowej. Jestem autorką programów i narzędzi rozwojowych. Posiadam akredytację na poziomie ACC i pracuję zgodnie z zasadami etyki International Coach Federation. Nieustannie rozwijam się i aktualnie jestem w drodze do akredytacji na kolejnym poziomie. Od 2012 roku wspieram coachów jako trener i mentor w drodze do akredytacji. 

Swoją misję realizuję także we własnym życiu. Rozwijam i wciąż na nowo odkrywam miłość do mojego męża. Radośnie i spontanicznie towarzyszę w kolejnych miesiącach życia synkowi. Dbam o równowagę, relaks i zabawę chodząc po górach, śpiewając i tańcząc. Dodawać chyba nie muszę, że moja praca jest moją pasją, przestrzenią pełną satysfakcji, rozwoju i samorealizacji.

W 2014 zainaugurowałam innowacyjny projekt Co-mamy. Coworking dla rodziców skierowany do rodziców małych dzieci, którzy chcą realizację zawodowych pasji połączyć z opieką.
W 2016 świat ujrzała moja pierwsza szeroko dostępna gra – Pudełko Dla Par. Od 2015 roku tworzę Coachingowy Kalendarz, który w 2016 roku doczekał się także wersji elektronicznej.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, co o mojej pracy mówią moi Klienci – poniżej znajdziesz wiele informacji zwrotnych. Jeśli zaś wolisz porozmawiać lub napisać do mnie – tu znajdziesz kontakt.

 

Aleksandra Mroczko (Gajek)
mgr psychologii
coach posiadający akredytację ICF na poziomie ACC
autor gier i publikacji
trener z ponad 10-letnim doświadczeniem

40 komentarzy

 1. Oli udało się zbudować otwartą i zaangażowaną społeczność wokół wyzwania, polegającego na dostrzeganiu i dzieleniu się wdzięcznością. To niesamowite, jak praktyka wdzięczności zmienia codzienność i realnie pomaga przejść trudne chwile.
  Olu, dziękuje za pomysł, zaangażowanie i motywację.

  Odpowiedz
 2. Wyzwanie zorganizowane przez Olę i społeczność, jaką zgromadziła, wyzwoliło wiele wdzięczności i wykreowało mnóstwo szczęśliwych elementów w moim życiu. Dodam, że w trudnym dla mnie okresie, pełnym zmian i wyzwań. Jestem… bardzo za to wdzięczna ♥️

  Odpowiedz
 3. Ola to cudowna osoba , bardzo profesjonalna i rzeczowa . Każdy problem jaki miałam potrafiła realnie wytłumaczyć a zarazem miałam wrażenie że czyta mi w myślach .
  Ma wspaniałe serce i podejście do ludzi

  Odpowiedz
 4. Wszystko zaczęło się od warsztatów o bardzo zachęcającym tytule: Zamień kłótnię na całusa. Od razu pomyślałam, że jest to coś, co może mi się przydać, bo w moim domu budzi się do życia nastolatek, który coraz częściej ma własne zdanie stojące w opozycji do mojego 🙂 Początek warsztatów podobny do wielu innych, w których brałam udział, nie zapowiadał niczego niezwykłego. Ale było to tylko wrażenie. Ola w ciągu kilku minut potrafiła z grupy obcych sobie osób stworzyć małą wspólnotę, otwartą na siebie i gotową do dzielenia się własnymi, głębokimi doświadczeniami. To były bardzo intensywne dwa dni, w czasie których Ola zarażała uśmiechem i energią do działania i pokazywała, że gdy dochodzimy do punktu, w którym wydaje nam się że ugrzęzłyśmy, to rzeczywiście tylko nam się wydaje. Trzeba spojrzeć na sytuację ze strony drugiego człowieka, spróbować dostrzec jego uczucia i potrzeby i… nagle okaże się że sytuacja nie jest taka straszna i można się porozumieć. Zakończyłam warsztaty z olbrzymią dawką wiedzy i przemyśleń, ale też ze świadomością ogromu pracy do wykonania, bo to co było łatwo zrobić w grupie, samodzielnie na pewno będzie trudniejsze. Od spotkania minęło prawie 1,5 miesiąca. Stałam się bardziej świadoma swoich uczuć i potrzeb. W głowie mam ciągle cztery kroki, o których mówiła Ola i dzięki nim łatwiej rozmawiam z moimi dziećmi. Jestem bardziej uważna w tych rozmowach i wiele sytuacji konfliktowych, które wcześniej zapowiadały burze, umiem już rozładować. Zaskakują mnie również moje dzieci, które angażują się w cały proces komunikacji i wymyślają rozwiązania, na które ja bym nie wpadła.

  Miałam też okazję uczestniczyć w miedzy czasie w jednym z biznesowych szkoleń Oli. I, tak samo jak po warsztatach z NVC, wyszłam z niego pod dużym wrażeniem jej wiedzy, doświadczenia i sposobu przekazywania tych treści uczestnikom w taki sposób, że każdy odkrył dla siebie coś ważnego.

  Dawno nie spotkałam tak wyjątkowej osoby 🙂 Dziękuję Ci Olu za olbrzymią dawkę inspiracji zarówno w obszarze prywatnym jak i zawodowym. Już nie mogę doczekać się kolejnych warsztatów, na które się zapisaliśmy 🙂

  Odpowiedz
 5. „Jaką siebie wybierasz? ” to pytanie – ćwiczenie padło od Oli na zajęciach w Klubie Mam. I to był przełom w moim postrzeganiu siebie, swojego małżeństwa i macierzyństwa.
  Olu, dzięki Twoim zajęciom, obrałam kierunek swojego macierzyństwa. Za to powyższe pytanie i całe mnóstwo innych, jestem Ci bardzo wdzięczna!

  Odpowiedz
 6. Z Olą miałam przyjemność spotkać się w klubie mam , na zajęciach z cyklu Być sobą, być mamą. Jest ona bardzo ciepłą i przyjazną osobą. Potrafiła w sposób bardzo profesjonalny, ale i przystępny pokazać, że bycie mamą nie oznacza rezygnacji z samej siebie. Wręcz uskrzydla. Jest tyle możliwości. Wszystko zależy od nas samych, naszego nastawienia.

  Odpowiedz
 7. Z Olą miałam przyjemność spotkać się w ramach zajęć organizowanych w klubie mam-cykl spotkań Być sobą być mamą. Bardzo się cieszę, że mogłam w nich uczestniczyć.Ola jest bardzo ciepłą i przyjazną osobą, a przy tym w bardzo profesjonalny,a zarazem przystępny sposób pokazała, że bycie mamą wcale nie oznacza rezygnacji z siebie. Wręcz przeciwnie, uskrzydla. Bycie mamą . Jej siła i nastawienie do życia tknęło we mnie pozytywną energię. Życie rodzinne nabiera nowych barw i może stać się bogatsze. Jest tyle różnych możliwości, czego właśnie dowiedziałam się na jej zajęciach, z czego z całego serca dziękuję.

  Odpowiedz
 8. Co mi dały spotkania z Olą? Wiarę! Dzięki spotkaniom uwierzyłam w swą moc sprawczą. Podejrzewam, że 5 spotkań więcej i wyszłabym z nastawieniem, że nie ma rzeczy niemożliwych, a to, co niemożliwe nie istnieje 🙂 Siłę! Ola tak potrafi pokierować rozmową, że sama doszłam do wniosku, że jestem silniejsza niż myślę. A przy tym łagodniejsza, niż sądziłam. Świadomość! Dzięki spotkaniom, uświadomiłam sobie, że największym wrogiem w dążeniu do celu jestem dla siebie ja sama. To nie otoczenie mnie stopuje, ale moje własne obawy. Szłam do Oli na sesję coachingową bardziej z ciekawości, niż z konieczności. Nie do końca wierzyłam, że te spotkania będą miały znaczący wpływ na moje życie. Efekt? Ruszyłam do przodu! O ile wcześniej tylko gadałam i marzyłam, że może kiedyś, o tyle po spotkaniach zaczęłam działać. I wyrzuciłam ze słownika pojęcie „kiedyś”. Tu i teraz, to najlepszy czas. Olu, bardzo dziękuję i mam nadzieję, ze do zobaczenia 🙂

  Odpowiedz
 9. Dla mnie najcenniejsze jest to, że Ola potrafi zainspirować do działania. Tak się stało i w czasie warsztatów, w których uczestniczyłam i w czasie indywidualnej sesji coachingowej. Poczułam, że ruszam do przodu w moich zamiarach. To duża zasługa Oli, bo jest wspierająca i cierpliwa, pozostawia przestrzeń do samodzielnego poszukiwania odpowiedzi. Jednocześnie jest rzeczowa i konkretna, nie wspomnę już o jej ugruntowanej wiedzy biznesowej i kompetencjach, co w sumie bardzo pomogło mi w przełożeniu moich pragnień na konkretne działania.

  Odpowiedz
  • Po roku miałam ponownie przyjemność być na warsztatach Oli – znowu zachwycił mnie jej profesjonalizm, kontakt z uczestnikami warsztatu, czuwanie na przebiegiem całości, a jednocześnie lekkość, uważność na potrzeby pojedynczych osób. Była też przestrzeń na wymianę doświadczeń, tak skuteczna, że długo jeszcze po zakończeniu uczestnicy rozmawiali ze sobą z wielkim ożywieniem. Też na zwrócenie uwagi na mowę ciała – stanie w pozie zwycięzcy w tak „silnej grupie” miało swoją moc.
   Było mi też bardzo miło, że Ola mnie pamiętała i moje dylematy, jakie miałam przed rokiem.
   Wyszłam wyposażona w nową wiedzę, z odświeżoną energią, poczuciem, jak ma wyglądać mój następny krok w budowaniu własnego biznesu i konkretnym zadaniem domowym do wykonania. Dziękuję, Ola 🙂

  • Krysiu, każdy kolejny krok to ważny moment! To radość móc w nich towarzyszyć. Do zobaczenia!

 10. Zapisując się na coaching do Oli wiedziałem że to dobry wybór.Przed coachingiem uczestniczyłem w warsztatach u Oli i byłem pod wrażeniem jej wiedzy merytorycznej,przykładów,sposobu prowadzenia zajęć i wogóle atmosfery całego spotkania.Sam proces coachingowy był niezwykle precyzyjny a trafne pytania Oli i jej uważność spowodowały że zacząłem dostrzegać sytuację nad którą pracowałem w inny sposób i w konsekwencji dokładnie wiem jak mam osiągnąć cel nad którym pracowaliśmy tzn zmianą ścieżki kariery w życiu.Gorąco polecam.

  Odpowiedz
 11. Ola to nie tylko fantastyczny trener, to także skuteczny coach. Jeżeli szukasz osoby, która wnikliwie Cię słucha, a na koniec zadaje Ci jedno pytanie, bądź dzieli się jednym spostrzeżeniem, które otwiera drzwi na rozwiązanie Twojego życiowego problemu, to dobrze trafiłeś.

  Gwarantuję, że zapamiętasz to spotkanie na bardzo długo.

  Odpowiedz
 12. Ola jest niezwykle ciepłą i pozytywną osobą. Uważam, że no jedno z lepszych szkoleń na którym byłam i pod względem merytoryki jak i kontaktu z grupą.

  Odpowiedz
 13. Pani Ola (lub Ola po prostu) jest niezwykle kontaktowym i uważnym coachem. Czujnym, słuchającym, ciepłym. W krótkim czasie pokonała mój dystans, niepewność, niepokój. Zyskuje zaufanie budując poczucie bliskości, wsparcia. Bez względu na to, w którą stronę bym poszła, podążyłaby ze mną. Inspirujący i owocny proces. Po dziś dzień… 🙂 dziękuję

  Odpowiedz
 14. Polecam coaching prowadzony przez Olę. Jest bardzo interaktywny i zawsze inspirującym. Ponadto bardzo cenię sobie pozytywne nastawienie i ciepło, jakie Ola przekazuje uczestnikom podczas zajęć. Dzięki za świetny kick – off do spojrzenia w nowy sposób na sprzedaż biznesu! 🙂

  Odpowiedz
 15. Uczestniczyliśmy w szkoleniu ,„Rodzicom, którzy chcą więcej” , z hasłem przewodnim „porozumienia bez przemocy”. Szkolenie przeprowadzone bardzo sprawnie, wszyscy uczestnicy warsztatu zostali wciągnięci przez Olę do aktywnego uczestnictwa i dzielenia się doświadczeniami.
  Mieliśmy poczucie dobrze spędzonych 2 dni, które były zaczynem do pracy nad zmianą podejściem do naszych dzieci w sytuacjach trudnych.

  Odpowiedz
 16. Uczestniczyłam w szkoleniu pt. „Rodzicom, którzy chcą więcej” , które zadaniem było pokazanie nam metody „porozumienia bez przemocy”. Jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się wziąć w nim udział. Zanim pojechałam na to szkolenie wątpiłam, czy ta metoda da się zastosować do relacji Rodzic-Dziecko. Okazało się, że jak najbardziej. Dzięki niej nasze rozmowy, relacje przestają być tak pełne agresji, wyrzutów, szarpaniny. Po szkoleniu zaczęłam większą uwagę zwracać na moje emocje i dawać sobie czas na ochłonięcie, a synowi daję szansę na przedstawienie mi jego punktu widzenia.
  Dzięki temu szkoleniu poznałam Olę, która poprowadziła je z wielką energią, humorem i dbałością o jakość!

  Odpowiedz
 17. Pracowałam z Olą przy okazji uczestnictwa w Szkole Coachów. Po pierwszym spotkaniu wyszłam pełna pozytywnej energii, siły i wiary, że cel który przed sobą postawiłam jest realny do osiągnięcia ( chociaż przed spotkaniem sama w to nie wierzyłam). Kolejne spotkania utwierdzały mnie w tym przekonaniu, i konsekwentnie, krok po kroku realizowałam plan. Ola daje z siebie dużo ciepła, enegii i optymizmu. Inspiruje, zmusza do myślenia i do pracy, będąc przy tym niezwykle sympatyczną, uśmiechniętą osobą. Nie pozwala na zbytnie rozgadywanie się,pilnuje realizacji celu, a jednocześnie daje poczucie bezpieczeństwa i możliwość wygadnia się ( na temat 🙂
  Polecam coaching z Olą, jeśli chcecie osiągnąć cel a nie wiecie jak ruszyć z miejsca.
  Olu, dziękuję Ci za poświęcony czas, wsparcie i wiarę we mnie.

  Odpowiedz
 18. Z Olą miałam przyjemność pracować przy okazji uczestnictwa w Szkole Coachów. Po pierwsze spotkania z Olą pozwoliły mi przekonać się, że Coaching działa. Miałam niezwykłą okazję zobaczyć na własne oczy jak przebiegają takie spotkania, ale także poczuć, że proces odbywa się we mnie.
  Z pomocą Pani coach przepracowałam bardzo wiele i wiem jak pracować dalej. Ola zainspirowała mnie niezwykle do dalszego działania w moim wymarzonym kierunku. A może to ja sama…?:)Na pewno coaching pomaga mi w to wierzyć. Dziękuję Olu za Twój czas, niezwykłą atmosferę na spotkaniach i Twój uśmiech.
  pozdrawiam serdecznie i polecam współpracę z Olą- moją Panią coach.

  Odpowiedz
 19. Będąc uczestnikiem sesji coachingowych prowadzonych przez Olę, zawsze miałam poczucie jej ogromnej wiary w moje możliwości osiągnięcia celu. I stało się- cel, który wydawał mi się nieosiągalny, został zrealizowany. Ola jest osobą uśmiechniętą, pełną entuzjazmu, a jej prowadzenie sesji coachingowych zmusza do intelektualnego wysiłku. Bardzo polecam Olę jako coacha! 🙂

  Odpowiedz
 20. Moje sesje coachingowe z Olą były bardzo intensywne! Po pierwszej poszłam spać, bo czułam, że mój umysł wykonał nadludzką pracę! Ola czuwała, abym nie mówiła bez sensu o wszystkim, ale jasno określała cele i skupiała się na ich realizacji. Czasem rodził się we mnie bunt, bo wydawało mi się, że Ola za wiele wymaga, że przecież ja już nie mogę nic więcej wymyślić..a jednak! Gdy przełamywałam bunt/opór, to mój umysł otwierał się jeszcze bardziej! Dzięki sesjom udało mi się spojrzeć na moje przyszłe życie zawodowe z innej perspektywy. Nabrałam większej pewności siebie i wiary w to, że w końcu osiągnę harmonię w życiu osobistym i zawodowym. Mam też konkretny plan działania na najbliższych kilka miesięcy. Cenne były też dla mnie zadania domowe, które mobilizowały do działania. To, co na pewno zapamiętam z sesji z Olą, to z jednej strony jej skupienie i wyrozumiałość, a z drugiej uśmiech, który często pojawiał się na jej twarzy i budował pozytywną atmosferę. Bardzo się cieszę, że miałam okazję poznać Olę i gorąco polecam jej osobę jako coacha. Dzięki za wszystko!:)

  Odpowiedz
 21. Ola świetnie prowadzi coaching, z wyczuciem utrzymuje relację na partnerskiej stopie jednocześnie cały czas kierując ją na cel. Płynnie, naturalnie i do celu a przede wszystkim skutecznie ! Dzięki Olu !

  Odpowiedz
 22. Miałam przyjemność pracować z Olą. Jest to niezwykle pozytywna, uśmiechnięta i pełna energii osoba. Jako coach podchodzi do klienta bardzo profesjonalnie: dba o jego potrzeby, uważnie słucha oraz wytwarza bardzo przyjazną, pełną zaufania atmosferę:).

  Odpowiedz
 23. Szkolenie „Jak oczarować rozmówcę” pełne pozytywnej energii, prowadząca swoim zaangażowaniem i zapałem oczarowuje, ciekawe ćwiczenia skłaniają do refleksji i pracy nad sobą. Dzięki!

  Odpowiedz
 24. Ola olśniewa pasją. Pełna zaangażowania, ciepła i energii niezależnie od aury. Osobiście dba o to aby każdy z uczestników osiągnął jak najlepsze rezultaty. Jedna z nielicznych osób troszczących się o to co najważniejsze: szczerość i etykę. Imponuje zdolnością przybrania wewnętrznego bogactwa wiedzy w piękne jak i skromne szaty pragmatycznych wskazówek. Dziękuję 🙂

  Odpowiedz
 25. i któż by się spodziewał – no właśnie – że stres można tak szybko i skutecznie opanować przy użyciu tak prostych i genialnych w swojej prostocie technik. Szkolenia wyśmienite, pyszne, charakterne. Już po pierwszych 5 minutach (zaraz jakoś po pianiu koguta) przełamaliśmy lody nieśmiałości i zaczęło się – wspólna kilkugodzinna praca nad poznawaniem siebie, swojej psychiki i umiejętności. Ola, odkrywaj dalej i dziel się z innymi.

  Odpowiedz
 26. Pierwszy raz widziałem takie zaangażowanie w prowadzone szkolenie oraz świetny kontakt z uczestnikami. Żałuje tylko, że z powodów prywatnych musiałem wcześniej opuścić szkolenie 🙁 , ale mam nadzieję,że jeszcze będę miał okazję uczestniczyć w tak profesjonalnym szkoleniu :).

  Odpowiedz
 27. Ze szkolenia „Oswoić stres” wyszłam w świetnym humorze, zrelaksowana i pełna pozytywnej energii. Ola wspaniale sprawdza się jako trener – jest bardzo dobrze przygotowana pod względem merytorycznym a poza tym wprowadza ciepłą i przyjazną atmosferę. Mam nadzieję, że już niebawem będę mogła znów uczestniczyć w podobnym wydarzeniu. Szczerze wszystkim polecam!

  Odpowiedz
 28. Refleksje po szkoleniu „oswoić stres”:
  – szkolenie świetnie prowadzone, pełne „dobrej” energii, bardzo aktywujące uczestników – Dzięki Oleńko!
  – temat niezmiernie ważny dla każdego, w każdym wieku – stres mniejszy lub większy dopada nas w różnych sytuacjach
  – podane techniki pomagają zdefiniować źródło stresu i uczą jak sobie z nim poradzić.

  Czekam na następne szkolenie z tego cyklu !!!
  POLECAM !!!

  Odpowiedz
 29. Olu możesz być wzorem nie dla jednego początkującego trenera, dziękuję za inspirację :):)

  Odpowiedz
 30. Zajęcia z zakresu komunikacji prowadzone przez Olę były inne niż wszystkie, w jakich dotychczas uczestniczyłam – metody Oli nie tylko uczą, ale też aktywizują i – dają do myślenia. Bardzo cenię Olę jako trenera przygotowanego i umiejącego zadbać o atmosferę na zajęciach. POLECAM

  Odpowiedz
 31. Nie często spotyka się trenera, który w każdą minutę szkolenia wkłada tyle serca. Bravo!

  Odpowiedz
 32. Miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniach prowadzonych metodą warsztatową.
  Aleksandra potrafi obudzić i zachęcić do twórczej pracy zaspaną grupę 30 coachów!
  Świetne scenariusze zajęć połączone z osobą trenera, pełnego energii i zaangażowania, tworzą idealną receptę na świetne szkolenie.
  Polecam gorąco zajęcia z zakresu szeroko rozumianej komunikacji.

  Odpowiedz
 33. Zajęcia z Olą odbyłam w ramach projektu realizowanego przez Kuźnię Kadr. Miałam nadzieję, że te warsztaty pomogą mi poradzić sobie ze stresującymi sytuacjami – i nie pomyliłam się!:)Ola okazała się bardzo wesołą, ciepłą osobą, która w ciągu nie całych czterech godzin nauczyła mnie, jak radzić sobie z tym problemem. Dziękuję:)

  Odpowiedz
 34. Postawiłam przed Olą bardzo trudne zadanie,gdyż na zajęcia z „Jak radzić sobie ze stresem” przybyłam silnie zestresowana jednorazową,bardzo zaskakującą sytuacją.Mimo to,po zajęciach poczułam się odprężona i pełna optymizmu.Nie sądziłam,że po zawalonej pracą nocy i tak stresującym dniu,będę w stanie wykrzesać z siebie tyle energii!Dziękuję Olu :*

  Odpowiedz
 35. Informacje które wyniosłem z warsztatów, z pewnością będą owocne w moim życiu przyszłym życiu zawodowym, jednakże jeszcze nigdy nie spotkałem się aby ktokolwiek włożył w przeprowadzane szkolenie tyle pozytywnych, ciepłych, a przede wszystkim szczerych emocji 🙂 Ola jest z pewnością osobą, która zaraża wszystkich dookoła pogodą ducha i radością, za co jej jestem ogromnie wdzięczny 😀

  Odpowiedz
 36. Ola na swoich szkoleniach stwarza atmosferę ciepła i życzliwości, która pomaga otworzyć się nawet największym zgredom. Wiedzę przekazuje w dynamiczny sposób, dzięki czemu jest ona o wiele przyjemniejsza do przyswojenia. To szkolenie niewątpliwie pozostanie w mojej pamięci. Dziękuję Olu! 🙂

  Odpowiedz
 37. Ola w ramach Kuźni Kadr, projektu w którym uczestniczyłem, przeprowadziła fantastyczne szkolenie na temat „Jak radzić sobie ze stresem”. Poznałem na nim wiele ciekawych informacji i sposobów walki ze stresem, ale również tych, które pomogą mi wykorzystać go w korzystny dla mnie sposób. A wszystko to odbywało się w miłej, sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Naprawdę polecam!

  Odpowiedz
 38. Nie znam nikogo kto wkładałby tyle serca i ciepła w szkolenia które prowadzi, jesteś dobrą osobą i potrafisz dzielić się swoimi emocjami, dużo się od ciebie nauczyłem Olu:) Dziękuję i życzę ci byś się nie zmieniała.

  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

0
  0
  Twój koszyk
  Twój koszyk jest pustyWróć do sklepu